برخورد با گران‌فروشان بلیت‌های ایام اربعین/ نسخه PDF بلیت در نجف اعتبار دارد

0

مدیرکل روابط عمومی سازمان هواپیمایی اعلام کرد: همان‌طور که پیش از این نیز تذکر داده شده بود سازمان هواپیمایی کشوری با کلیه دفاتری که بلیت هواپیما را برای سفرهای ایام اربعین گران‌فروشی کرده‌اند، برخورد می‌کند.

رضا جعفرزاده تاکید کرد: تاکنون هشت دفتر هواپیمایی که بلیت هواپیما برای ایام اربعین را با قیمتی بیش از نرخ تعیین شده فروخته‌اند، تعلیق شده و برخی نیز تذکرات لازم را در این حوزه دریافت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه سازمان هواپیمایی آماده دریافت شکایات مردم از تخلفات در این زمینه است، بیان کرد، خوشبختانه بخش قابل توجهی از برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای جلوگیری از افزایش نرخ بلیت اربعین نتیجه‌ بخش شده اما به هر حال احتمال دارد درصد بسیار محدودی از تخلفات نیز در بازار دیده شود. از این رو به مردم اعلام کرده‌ایم که می‌توانند با استفاده از راه‌های تعیین شده شکایات خود را اعلام و در صورت لزوم، خسارت دریافت کنند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان هواپیمایی همچنین درباره شایعه به وجود آمده درباره احتمال پذیرفته نشدن بلیت‌های نسخه PDF در فرودگاه نجف اعلام کرد: این موضوع صرفا یک شایعه است و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته امکان ارائه این بلیت‌ها و نهایی کردن این سفر وجود دارد. در حال حاضر هیاتی از سازمان هواپیمایی کشوری به عراق سفر کرده‌اند و به دنبال این هستند که تمام مقدمات لازم برای انجام سفرهای بازگشت زائران ایام اربعین را نهایی کنند.

منبع: ایسنا

نظرات مسدود است.