رفسنجان در یازدهمین نمایشگاه گردشگری کشور شرکت می کند

0

رفسنجان – رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری رفسنجان گفت: این شهرستان در یازدهمین نمایشگاه گردشگری کشور در تهران شرکت می کند.

 حسن حسینی پیش از ظهر سه شنبه در جلسه هماهنگی حضور رفسنجان در نمایشگاه گردشگری کشور در دفتر معاون برنامه ریزی فرماندار رفسنجان اظهار داشت: بزرگترین رویداد گردشگری کشور هر ساله بهمن‌ ماه در تهران برگزار می شود و امسال نیز از سوم تا ششم بهمن‌ ماه یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری کشور برپا می‌شود.

وی افزود: در این نمایشگاه متخصصان، ویترینی از گردشگری کشور به معرض نمایش گذاشته می‌شود که رویدادی بزرگ است و بهترین فرصت برای معرفی داشته‌های شهرستان در حوزه گردشگری است.

وی با بیان اینکه صنعت گردشگری یکی از گزینه‌های خروج از رکود است که در افق شهرستان دیده شده است، تصریح کرد: در رفسنجان جاذبه‌های گردشگری و تفریحی زیادی در این حوزه داریم که قابل عرضه در نمایشگاه است.

حسینی از افتتاح دو هتل در آینده نزدیک در رفسنجان خبر داد و یادآور شد: تا چند ماه آینده افتتاح هتل ایران که هتلی چهار ستاره برای اسکان گردشگران است و بزرگترین خانه خشتی ایران در قاسم‌آباد حاجی را خواهیم داشت.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری رفسنجان عنوان داشت: یکی از مواردی که می‌توانیم از این نمایشگاه بهره‌ لازم را ببریم، اطلاع‌سانی و معرفی خوب جاذبه‌های شهرستان است.

حسینی بیان کرد: باید به نحوی معرفی و شناسایی صورت گیرد تا آژانس‌هایی که مطرح هستند و گردشگر توزیع می‌کنند، رفسنجان را یکی از مقاصد خود انتخاب کنند.

وی اضافه کرد: بخش‌های شهرستان جاذبه‌های گردشگری خود را در قالب بروشور چاپ و آماده کنند تا تحویل بازدیدکنندگان دهیم و بتوانیم از این موقعیت مناسب استفاده کنیم.

منبع: مهر

نظرات مسدود است.