مردم از دفاتر خدمات مسافرتی وگردشگری مجاز و معتبر، تور خریداری کنند

0

توصیه نوروزی ستاد هماهنگی خدمات سفر؛

مردم از دفاتر خدمات مسافرتی وگردشگری مجاز و معتبر، تور خریداری کنند

 ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در اطلاعیه ای به مردم توصیه کرد تا برای مسافرت های نوروزی از دفاتر خدمات مسافرتی وگردشگری مجاز و معتبر، تور خریداری کنند.

در اطلاعیه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر که روز یکشنبه انتشار یافته، درباره نظارت بر فعالیت دفاتر خدمات سیاحتی و گردشگری، آمده است: ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر برای آن دسته از مسافران و گردشگرانی که برای سفر از خدمات دفاتر مسافرتی و گردشگری استفاده می کنند و با خرید تورهای داخلی و خارجی سفر می کنند، برنامه هایی دارد.
در این راستا علاوه بر نظارت های معمول، اقدام به تشدید کنترل ها در قالب اعزام تیم های نظارتی محسوس و نامحسوس نموده است و ستادهای اجرایی خدمات سفر استان ها برای نظارت بر نحوه عرضه خدمات به ویژه تورهای مسافرتی، کنترل و کیفیت خدمات، قیمت ها وبرخورد قانونی با تخلفات احتمالی، گروه های بازرسی اعزام می کند.
ستاد مرکزی از هموطنان عزیز تقاضا کرده ضمن بررسی مقاصد سفر و تنوع قیمت ها و خدمات تور، صرفاً از دفاتر خدمات مسافرتی وگردشگری مجاز و معتبر که از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مجوز دارند تور خریداری نموده و دقت داشته باشند که جزئیات خدمات مورد توافق حتماً در قرار داد ذکر شده باشد.
سامانه تلفنی 09629 بصورت شبانه روزی و شماره تلفن ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر 66582248 به منظور دریافت نظرات، پیشنهادات، انتقادات و شکایات احتمالی مسافران و گردشگران در خدمت هموطنان عزیز می باشد.
هموطنان می توانند در استان ها و شهرستان ها در ایام تعطیلات با دبیرخانه ستادهای اجرایی و خدمات سفر مستقر در ادارات کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تماس حاصل نمایند.

منبع: ایرنا

ارسال نظر