تور کوبا 96

0

کشور کوبا مثل خیلی از کشورهای دیگر دارای مناظر و مقاصد گردشگری زیادی است ولی به علت تحریم این کشور مقاصد گردشگری کشور کوبا هم مورد تحریم قرار گرفته بود. و تمام زیباییها و مناظر چشم نواز این کشور دور از دیدگان دوستداران طبیعت و گردشگران بوده است . و این حصار با برداشته شدن تحریم ها از این کشور زیبا دروازه های مقاصد گردشگری به روی توریستها و دوستداران طبیعت گشوده شده است . ماریوس جوایزا کتابی در این زمینه نوشت و منتشر کرد بنام “کوبای ندیده و نشناخته ” که با تصاویر هوایی که از این کشور تهیه کرده بود و با چاپ آن کشور کوبا را دوباره به مردم جهان نشان داد. کار و عکاسی این نویسنده به مدت چهار سال به طول انجامید و بسیار ثمر بخش بوده است.
نماد فرهنگی کشور کوبا ماشینهای کلاسیکی است که در شهر های کوبا روان هستند و هر گردشگری را به سوی خود جذب میکند تا حتی برای یکبار هم که شده از این لذت جا نماند و سوار بر رکاب این اتومبیل‌های جذاب و قدیمی شوند.

امروزه اگر قصد سفر به کشور کوبا را داشته باشید با گشت و گذار در اینترنت میتوانید هم مطالعه ای در زمینه شناخت این کشور داشته باشید و هم تور مورد نظر و مطلوب خود را انتخاب کنید.
فصل سفر نیز یکی از برگزار کننده گان موفق تور کوبا می باشد . برای انتخاب تور کوبا و جهت بررسی هتلها، شهرها و گشتهای نرمال و مدارک لازم جهت ویزای کوبا و خدمات فصل سفر در تور کوبا شما می توانید به سایت مراجعه کنید .
سفرهای خوشی را برای شما همراهان آرزومندیم.

نظرات مسدود است.