بازدید بیش از ٧٠٠ هزار نفر از جشنواره نوروزگار برج میلاد تهران

0

مدیرعامل برج میلاد تهران با اشاره به آغاز جشنواره نوروزگار از دوم فرودین ماه در یادمان ملی ایرانیان گفت: تاکنون بیش از ٧٠٠ هزار نفر از جشنواره نوروزگار برج میلاد تهران دیدن کرده اند.

 82478058-71510758

روابط عمومی برج میلاد، علی درویش پور افزود: ٤٧ درصد بازدیدکنندگان مرد و ٥٣ درصد زن بودند و بیش از ٨٠ درصد بازدیدکنندگان همراه با خانواده به جشنواره آمده بودند.
وی اظهار کرد: بیش از ٤٠ درصد بازدیدکنندگان از تهران آمده بودند و پس ‌از آن بیشترین بازدیدکننده از شهرهای مشهد، اصفهان و تبریز از این مجموعه دیدن کردند.
درویش پور خاطرنشان کرد: چندین پارکینگ از جمله پارکینگ طبقاتی، پارکینگ ویژه، دو زمین خاکی، زمین دانشگاه علوم پزشکی و زمین بیمارستان میلاد برای بازدیدکنندگان مهیا شده است.
وی اظهار کرد: علاوه بر آن، در طول روز حدود 20 هزار خودرو از اتوبوس و مینی‌بوس تا خودروهای شخصی به این مجموعه می‌آیند.
مدیرعامل برج میلاد با بیان اینکه یادمان ملی ایرانیان در این ایام یکی از مقصدهای تورهای ایرانگردی است خاطرنشان کرد: روزانه بین 70تا صد هزار نفر از مجموعه برنامه‌های برج میلاد بازدید می‌کنند که این تعداد در روزهای بارندگی کمتر است.
وی یادآور شد: پیش‌بینی می‌شود با توجه به در پیش بودن تعطیلات و اتمام دید و بازدیدهای نوروزی، این رقم در روزهای آینده افزایش یابد.
مدیرعامل برج میلاد افزود: هر روز نزدیک به ٩ هزار نفر از سازه رأس بازدید کردند که این عدد سال گذشته حدود شش و هفت هزار نفر بوده است.
وی اظهار کرد: در ایام جشنواره نوروزگار برای بیش از ٢٠٠ نفر در سالن‌های مشاغل قدیم و کودک و نوجوان شغل ایجاد شده است.
درویش پور اضافه کرد: همچنین در طبقات اول و دوم برج، غرفه‌هایی برای عرضه محصولات فرهنگی دایر شده است که بیش از شش میلیارد تومان کالا برای فروش به نمایش گذاشته شده و افراد زیادی هم مشغول به کار شده‌اند.

منبع:ایرنا

ارسال نظر