اقامتگاههای مناسب در زمستان | تفریحات زمستانی در تعطیلاتی رویایی

0

اگر دنبال یک اقامتگاه مناسب زمستانی برای تعطیلات هستید، اما قیمت آن نیز برایتان مهم است یکی از گزینه های زیر را در نظر بگیرید که در عین جذابیت، برای شما مقرون به صرفه نیز هست و به عنوان تفریح جهانی زمستان محسوب می شود. لیست زیر شامل 18 مقصد ارزان و مقرون به صرفه برای گذراندن تعطیلات زمستانی و اقامتگاههای مناسب در زمستان است.

گردشگاه تابستانی

جزایر فلوریدا

جزایر فلوریدا که شامل یک رشته از جزایر گرمسیری( متصل به بزرگراه شماره یک آمریکا در 120 مایلی ایالت جنوبی) است که گزینه های جذاب زیادی را برای تعطیلات زمستانی و اقامتگاه مناسب زمستانی ارائه می دهد.جزایر غربی به خاطر پارتی ها ،سواحل زیبا و دوست داشتنی، غروب آفتاب، گالری های نقاشی و ورزش های آبی مشهور است. هتل ها و اقامتگاه های  west key که جدیدا ساخته شده اند و با نرده ها و فنس های خود مانند یک ساحل قدیمی به نظر می رسند پیشنهادهای ارزشمندی را به شما ارائه می دهند. اگر این هتل ها برای شما گران است می توانید به مناطق شمالی تر مانند ماراتن و ایلامرادا بروید چون قیمت ها ارزانتر است.اقامتگاه Lime Tree Bay  یکی ازبهترین و مقرون به صرفه ترین اقامتگاه ها است. یک ساحل صاف و ماسه ای مرتب که انواع فعالیت ها را برای انتخاب ارائه می دهد که شامل شنا در استخر، استحمام در وان آب گرم و لم دادن در بانوج می باشد و این نوعی تفریح جهانی زمستان محسوب می شود.

فلوریدا

پورتوریکو

برای سفر به پورتوریکو که اقامتگاه مناسب زمستانی است و نیازی به پاسپورت نیست . شما می توانید از یک جزیره گرمسیری و عجیب دیدن کرده و لذت ببرید . از ساحل درخشان در شب، ماسه های صورتی و شیرجه رفتن در آب گرفته تا خوراکی های خوشمزه، رقص های سالسا در شب و بیدارن شدن با قهوه های بی نظیر پورتوریکویی همگی دلایل خوبی برای سفر به آنجا هستند. شما می توانید در آنجا هتل های کوچک و مستقل زیادی را پیدا کنید که بسیار مقرون به صرفه هستند، مانند اقامتگاه Villa Montana Beach که در چند مایلی فرودگاه قرار دارد و قیمت ان از 130 دلار به ازای یک شب شروع می شود.اقامتگاه Copamarina Beach نیز که یک اقامتگاه لب دریا می باشد و از قیمت 150 دلار به ازای یک شب شروع می شود و این تفریح جهانی زمستان است.

پورتوریکو

پاناما

افراد کمی پاناما را به عنوان مقصد برای تعطیلات زمستانی انتخاب می کنند اما این گزینه نه تنها مکانی ایده ال با آب و هوای گرم و غروب های زیبا می باشد بلکه قیمت های اقامت در آن به ازای هر شب در حدود 40 دلار بیشتر نیست و اقامتگاه مناسب زمستانی است که نسبت به مقاصد معروف تر هزینه بیشتری برای رسیدن به آنجا پرداخت می کنید اما زمانی که به آنجا رسیدید هم از لحاظ اقتصادی بسیار به سود شما خواهد بود و هم اینکه توریست های کمتری در آنجا وجود دارند وبرای شما خلوت تراست. Bocas del Toroکه در شمال غربی ساحل کارائیبقرار گرفته است یکی از 9 جزیره گرمسیری است که می توانید در آنجا بهترین غواص های زیر آب و موج سوارها در کشور را پیدا کنید. سقف های کاشی کاری شده و نارنجی رنگ و معماری شهر قدیمی پاناما که زمانی مستعمره اسپانیا بوده است حالتی متقابل را با آسمان خراش در طول خط افق خلیج پدید آورده است . در Casco Viejo بعد از تاریکی هوا موسیقی از تمام کوچه ها و خیابان ها در فضا پخش می شود. در عرض یک روز این منطقه را جایی ایده ال برای مزه کردن قهوه در Plaza Bolivar ، تماشای مغازه ها و دیدن غروب خورشید از بالای Plaza Francia خواهید یافت و این نوعی از تفریح جهانی زمستان محسوب می شود.

پاناما

لاس وگاس، نوادا

لاس وگاس در تمام فصول مقصد بسیاری از مسافران است و جز اقامتگاههای مناسب در زمستان است.اما به خاطر هوای مناسب و گرم آن در زمستان و داشتن سرگرمی های لذت بخش و مقرون به صرفه مقصدی عالی برای سفر زمستانی است. در حقیقت برخی افراد می گویند که لاس وگاس بهترین بازار را در فصل زمستان دارد چون قیمت برخی از بهترین اتاق ها در آنجا به ازای هر شب 200 دلار است و اگر مایل به سکونت در مجموعه های اقامتی هستید با اندکی جستجو می توانید اتاق هایی با قیمت کمتر از 50 دلار به ازای هر شب نیز پیدا کنید. علاوه بر تمام برنامه ها و قماربازی ها مسافران می توانند از قایق سواری در Venetian و شهر بازی های هیجان انگیز در Stratosphere لذت ببرند و نوع جالبی از تفریح جهانی زمستان محسوب می شود.

لاس وگاس

سن دیه گو ، کالیفرنیا

سن دیه گو در کالیفرنیا به خاطر آب و هوای مطبوع در تمام طول سال و جاذبه های متعدد دیگر شناخته شده است و از اقامتگاههای  مناسب در زمستان است.اگر چه شنا کردن به خاطر اینکه هوا به اندازه کافی گرم نیست میسر نمی باشد اما به خاطر دمای عالی آنجا می توان در تمامی فعالیت های دیگر شرکت کرد و این در حالی است که قیمت هتل ها در پایین ترین میزان خود است. برای تفریح جهانی زمستان می توان به  گردش کردن در ساحل اشاره کرد و مهاجرت وال ها را تماشا کنید چون زمستان فصل مهاجرت آن ها است.  ساحل mission نقطه ای گرم برای آفتاب گرفتن است، در حالی که در La Jolla امواج بزرگ برای موج سواری جریان دارد. بدون شک نباید باغ وحش سن دیه گو را از دست بدهید. با خریدن بلیط کمبو می توانید هم به باغ وحش و هم موزه ها و دیگر پارک ها بروید و در پول خود نیز صرفه جویی کنید. Pearl Hotel  نه تنها یک هتل بوتیک عالی و شیک است که یک فرصت استثنایی است چون قیمت اتاق های ان کمتر از 100 دلار است و اقامتگاه مناسب زمستانی محسوب می شود.

سن دیه گو

جزیره کالادسی ، فلوریدا

از دیگر اقامتگاههای مناسب در زمستان می توان به جزیره کالادسی به عنوان یکی از برترین جزیره های راز آمیز آمریکا اشاره کرد.در تمام طول سال هوای آن گرم است و به وسیله 3 مایل ساحل ماسه ای سفید پر از صدف خود برای دیگران رجز خوانی می کند. در حقیقت شما بهترین صدف های خلیج مکزیک را می توانید در آنجا پیدا کنید. در آنجا هیچ هتل و ماشینی وجود ندارد و شما مجبورید که با پاهای خود به گردش و سیاحت بپردازید. با قدم زدن در آن منطقه از کنار ردیف درختان ساحلی و تپه های شنی زیبا و حتی لاک پشت های کمیاب عبور خواهید کرد. یک کایاک اجاره کنید و با آن درقسمت خلیجی جزیره به پیش بروید تا شانس دیدن مرغان ماهی خوار، عقاب های دریایی و دیگر پرندگان را که در مناطق هموار و سبز دریایی زندگی می کنند داشته باشید.در اقامتگاه Sea Captain در خلیج نزدیک به ساحل Clearwater بمانید. این اقامتگاه هتلی در معماری سال 1950 میلادی است که گزینه های تمیز و مناسبی را مانند استخر و چشمه اب گرم ارائه می دهد که از آن به عنوان تفریح جهانی زمستان می توان یاد کرد.

جزیره کالادسی

باهاما

باهاما که منطقه ای بالاتر و دورتر از فلوریداست دارای هتل هایی است که قیمت ان ها از حدود 100 دلار به ازای هر شب شروع می شود. با توجه به قیمت های پرواز که هزینه سفر از ساحل شرقی حدود 300 دلار و از ساحل غرب حدود 500 دلار است، می توان گفت که سفر به این جزیره بسیار مقرون به صرفه است وبا سفر به آنجا می توان از آب های گرمش برای انجام فعالیت هایی مانند شنا، غواصی ، قایق سواری و هزاران ورزش آبی دیگر بهره مند شد. هتل های Chez Pierre با خانه های ییلاقی خود که هر یک دارای یک ایوان مشرف به آب است، در سرتاسر ساحل پهناور هلالی شکل به ازای شبی 130 دلار خدمات می دهند. در آنجا موتورها و قایق ها و کایاک های زیادی در دسترس هستند و همگی مجانی می باشند و جز اقامتگاههای مناسب در زمستان است.

باهاما

جزیره کاتالانیا ، فلوریدا

اگر می خواهید برای غواصی به جایی بروید بدون اینکه بخواهید تمام مسیر را به سواحل کارائیب یا دیگر مناطق گرمسیری بروید جزیره کاتالانیا به عنوان یک اقامتگاه مناسب زمستانی یک گزینه عالی برای تعطیلاتی مقرون به صرفه است. با یک سفر یک ساعته با قایق و رسیدن به 20 مایلی ساحل جنوبی کالیفرنیا می توانید از شنا در اب های شفاف و تجربه یک زندگی ملوانی لذت وافری ببرید. Lovers Cove  به عنوان یکی از ده نقطه برتر برای غواصی در میان ستارگان دریایی، هشت پاها، ماهی های گاریبالدی، مار ماهی ها و شقایق های دریایی رتبه بندی شده است و این موجودات تنها تعداد اندکی از مخلوقات دریایی هستند که با آن ها مواجه خواهید شد. شیرهای دریایی و دلفین ها نیز معمولا دیده می شوند. هتل Hermosa یک مکان عالی را با قیمت های منطقی در مدت زمان اقامت شما در فصل زمستان مهیا می کند و جز اقامتگاههای مناسب در زمستان است.

جزیره کاتالانیا

خلیج مونتیگو ، جامائیکا

درحالی که بیشتر سواحل کارائیب در فصل زمستان گران قیمت است خلیج مونتیگو که از اقامتگاههای مناسب در زمستان است، یکی از چند مکان دارای قیمت منطقی در فصل های پرتردد از اواسط ژانویه تا اوایل آوریل برای بازدید می باشد. اگرچه قیمت پرواز 500 دلار است اما به جای آن قیمت اقامت در آنجا به ازای یک شب کمتر از 30 دلار است و هوا نیز در این زمان در بهترین وضعیت خود است. شما هم چنین می توانید گزینه های با کیفیت بالاتر را نیز پیدا کنید. ساحل Iberostar Rose Hall یک محل اقامتگاه مناسب زمستانی است که به مشتریان خود خدمات عالی از انواع غذاها، نوشیدنی ها، سرویس ها و فعالیت ها(مانند تورهای غواصی رایگان) ارائه می دهد. مهم نیست که در کجای ساحل مونتیگو برای استراحت روی ماسه ها اقامت داشته باشید، شما تعداد زیادی فعالیت ورزشی آبی را پیدا می کنید که شما را به خود مشغول می کند و مکانی به جهت تفریح جهانی زمستان فراهم می سازد.

خلیج مونتیگو

تولوم ، مکزیک

در حالی که دسامبر و ژانویه ماه های مطرح برای بازدید از تولوم مکزیک هستند شما می توانید هتل های مناسب و پروازهای خوبی را در فوریه و اوایل مارس پیدا کنید. مکزیک به جهت اقامتگاه مناسب زمستانی همیشه به عنوان یک بهشت مقرون به صرفه برای فرار از سرمای زمستان شناخته شده است و در شهر تولوم شما می توانید تمام کارهای مورد علاقه خود را دنبال کنید. این کمیته ساحلی در شبه جزیره یوکاتان به خاطر سواحل عالی کارائیب و لاک پشت های غول پیکری که روی ماسه ها می خزند، مشهور است و جز اقامتگاههای مناسب در زمستان محسوب می شود.این شهر دارای قلعه های قرون 13 ، 14 و 15 میلادی است. قیمت ورود به این مکان های خرابه در حدود 5 دلار است. اگرچه قیمت مشهورترین اقامتگاه ها در حدود 500 دلار به ازای هر شب است  اما گزینه های مقرون به صرفه تری نیز وجود دارد مانندFreedom Paradise که یک هتل بوتیکی خودمانی در ساحل ماسه ای سفید است. اتاق ها به سوی دریا و ماسه باز می شوند و از قیمت 79 دلار به ازای هر شب شروع می شود و شامل تمام وعده های غذایی، نوشیدنی های بومی، برنامه ها، فعالیت ها ، راهنمایی ها و دیگر چیزها می شود ونوعی تفریح جهانی زمستان عنوان می شود.

تولوم

باربادوس

رفتن به باربادوس به خاطر وجود مسیر جدید JetBlue  از بوستون از همیشه مقرون به صرفه تر شده است چون مدت زمان سفر به جزیره که از اقامتگاههای مناسب در زمستان محسوب می شود، را کاهش داده است. پروازها کمتر از 400 دلار قیمت دارند و اقامتگاه های موجود در آنجا مانند Bouganvillea Beach نیز دارای قیمت های منطقی هستند. تمام اتاق های آن دارای آشپزخانه هستند که باعث کاهش هزینه در تهیه غذا می شود. هم چنین آنجا دارای باشگاه تناسب اندام ، چشمه های آب گرم ، کلوب بچه ها و محل ورزش های آبی است. اگرچه بازدیدکنندگان در طول زمستان افزایش می یابند اما جزیره به ندرت شلوغ و پرجمعیت می شود و اقامتگاه مناسب زمستانی به شمار می آید.

باربادوس

اسپانیا

خطوط هوایی wow امروزه با قیمت های بسیار ارزان شما را از سواحل شرقی به لندن می رسانند و از آنجا پروازهای ارزانی را برای رفتن بهاسپانیا پیدا خواهید کرد. کاستا دل سول ، سویل و بارسلونا همگی اقامتگاه مناسب زمستانی هستند چون در زمستان نسبت به بقیه اروپا گرم تر هستند.قیمت های عالی امسال حتی آن ها را مقرون به صرفه تر کرده است. کاستا دل سول در طول فصل زمستان دارای میانگین دمای کمتری است. شما می توانید از افتاب یکی از 24 ساحل زیبای آن، مزه کردن نوشیدنی ها در تفرج گاههای ساحلی و دیگر چیزها لذت ببرید. در بارسلونا در میان معماری های جالب گوتیک قدم بزنید ،کلیسای جامع شگفت انگیز آنجا را ببینید و از خیابان Las Ramblas برای دیدن بازیگران خیابانی دیدن کنید . در رستوران های جالب و زیاد  غذا بخورید و از یکی از بهترین فروشگاه های اروپا یعنی La Boqueria دیدن کنید و به عنوان تفریح جهانی زمستان به حساب می آید.

اسپانیا

پونتا کانا ، جمهوری دومینیکن

جمهوری دومینیکن به خاطر پرندگان برفی اش مشهور است و مسافران در آنجا به دنبال جاهای ارزان برای لذت بردن از افتاب می گردند. در شرقی ترین کنج آن شما مجموعه ای از شهرهای ساحلی را خواهید یافت که همگی به پونتا کونا مرتبط هستند. بر خلاف بیشتر جزایر کارائیب در آنجا تعداد زیادی هتل های ساحلی بزرگ با 1000 اتاق یا بیشتر وجود دارد. این موجب شده است که بهترین قیمت ها را به مسافران ارائه بدهند. اقامتگاه NH Punta Cana در ساحل Bavaro با امکانات مدرن مانند تلویزیون ماهواره ای و وای فای رایگان همراه با اتاق است که با قیمت شبی 130 دلار شروع می شود. شما در آنجاعلاوه بر انجام انواع فعالیت ها در ساحل می توانید به پارک Indigenous Eyes بروید که یک محل اقامت خصوصی طبیعی و پارک جنگلی با آبشارها و تالاب ها برای شنا می باشد یا برای اکتشاف قله های Cordillera Septentrional بروید و یا اینکه برای دیدن چیزهای تاریخی به موزه Casa Ponce de Leon بروید که در بخش تفریح جهانی زمستان قرار گرفته است.

پونتا کانا

کارتاگنا ، کلمبیا

کلمبیا که اقامتگاه مناسب زمستانی است، در ژانویه محل ساحل های ماسه ای، جنگل های پربارش انبوه ، کوه های پوشیده از برف زیبا، قهوه های دلچسب و شهرهای مستعمراتی زیبا است که دارای  محدوده آب وهوایی مناسب نیز هست. آفتابی و گرم است اما زیاد داغ نیست و از همه نقاط دریای کارائیب ارزان تر است. شلوغی فصل در اواسط ژانویه تمام می شود بنابراین هتل های مقرون به صرفه آنجا از اواسط ژانویه تا آخر فوریه حتی ارزان تر خواهند شد. اگر نگران بازدید از کشور کلمبیا به عنوان جایی خطرناک هستید باید بگویم که دیگر خطری وجود ندارد. در واقع احتمال اینکه در استرالیا توسط کوسه ها خورده شوید بیشتر از آن است که توسط آدم ربایان در بوگاتا( پایتخت کلمبیا) دزدیده شوید. کارتاگنا یک شهر در ساحل شمالی است که با کارائیب مواجه می شود . این شهر قدیمی و تاریخی دارای درختان ساحلی شگفت انگیز، ساحل های پودری شکل و تپه های  مرجانی زیبا است و یک دیوار نیز اطراف این شهر را فرا گرفته است. قلعه های سنگی 500 ساله و بیشتر دیوار شهر دست نخورده هستند. در آنجا هم چنین بهترین نمونه های معماری شهری و نظامی را در زمان استعمار اسپانیا می توان مشاهده کرد.

کارتاگنا

باریلوچه ، ارژانتین

ماه ژانویه در آمریکای جنوبی اوج تابستان است و به همین خاطر بسیاری از شهرهای مهم آنجا نه تنها کاملا گرم بلکه بسیار شلوغ نیز هست. باریلوچه در آرژانتین یک شهر اقامتگاهی مرتفع در ناحیه جنوبی کشور است که دارای دمای ملایم تر و لذت بخش تری است و می توانید خود را از شهرهای شلوغ و گرم ساحلی جدا کنید. این شهر که در محل دامنه کوههای Andes قرار دارد، توسط دریاچه ها احاطه شده است و فرصت بسیار مناسبی را برای ورزش های آبی مهیا کرده است .از کوه های آنجا نیز برای ورزش کوهنوردی استفاده می شود. باریلوچه هم چنین به خاطر محیط سوییسی شکل آن و شکلات فروشی های افسانه ای آن شناخته می شود. حتی در فصل های شلوغ نیز نسبت به جاهای دیگری مانند بوینس آیرس دارای قیمت های کمتری است و برای مسافران خارجی بسیار مناسب است.

باریلوچه

جزیره بوراکای ، فیلیپین

اگر به دنیال جایی ارزان با  دسترسی به انواع امکانات  مناسب و با شلوغی کم هستید می توانید به جزیره بوراکای در فیلیپین بروید که مکانی بسیار عالی و مناسب است. اگر چه دیگر این جزیره با ارزش برای همگان شناخته شده است اما این جزیره کوچک با ساحل زیبا و بی نظیر هم چنان شلوغ نیست و جمعیت چندان زیادی به آنجا نمی روند. با فرا رسیدن تعطیلات از اواسط ژانویه تا اواخر فوریه حتی شلوغ ترین ساحل ها در جزیره هم فقط تعداد مشخصی شناگر و حمام افتاب گیر را به خود می بینند. شما هم چنین می توانید از اسب سواری روی ماسه، غواصی زیر آب، شیرجه از صخره ها و پاراسیلینگ در انجا لذت ببرید یا به سفر اکتشافی به نقاط دوری با تالاب های فیروزه ای پر آب بروید. در آنجا قیمت های فوق العاده ارزان وجود ندارد اما متوسط قیمت ها در جزیره باراکای ( به ازای هر شب 70 دلار) به گونه ای است که محل اقامت های خوبی را در چند قدمی ساحل ارائه می دهند. علاوه بر اقامت خدمات دیگری مانند غذا، نوشیدنی ، گردشگری و ماساژ نیز دارای قیمت های بسیار منطقی هستند.

جزیره بوراکای

چیانگ مای، تایلند

اگر چه نواحی ساحلی در مناطق جنوبی تایلند مانند Krabi  و Phuket گران هستند با رفتن به سمت شمال با قطار و طی کردن مسیر بانکوک بهچیانگ مای نه تنها از تجربه یک سفر لذت می برید بلکه فرصت مناسبی را برای دیدن کوه های زیبای آنجا در اقامتگاه های ارزان نیز بدست می آورید. در حقیقت چیانگ مای شاید بهترین مقصد زمستانی آن اطراف باشد. آب و هوا با وجود روزهای گرم آفتابی و شب های ملایم بسیار مناسب است .خانه های روستایی اما تمیز، راحت و خصوصی آنجا دارای قیمت 10 دلار به ازای هر شب هستند. این پایتخت تاریخی سابق هم چنین دارای قلعه های زیادی است و می توانید از سفرهای ارزان قیمت به این قلعه ها لذت ببرید.

چیانگ مای

ونیز ، ایتالیا

اگر چه دمای فصل زمستان در ونیز در واقع گرم نیست اما شما با مقداری پوشش می توانید از این شهر رمانتیک بدون وجود شلوغی لذت ببرید. در حقیقت افراد محلی می گویند که ونیز با وجود برف نشسته روی زمین زیباتر است و چون فصل خلوتی است، پروازها و هتل ها دارای پایین ترین قیمت خود در کل سال هستند. اگر به دنبال هیجان بیشتری هستید سعی کنید در محدوده زمانی 9 فوریه تا 23 ژانویه به آنجا بروید که فستیوال مشهور Carnevale di Venezia که یکی از مشهورترین کارناوال های اروپا است در آنجا برگزار می شود. اگر از شلوغی گریزان هستید می توانید در ایام وسط هفته به آنجا بروید یا پیش از انجام یا پس از انجام فستیوال به آنجا بروید.سفر در فصل خلوت ونیز باعث می شود که ونیز را بهتر تجربه کنید،کاری که در فصل شلوغی نمی توانید به خوبی انجام دهید. شما هم چنین می توانید از قایق سواری در ونیز نیز بسیار لذت ببرید.

ونیز

منبع: همگردی

نظرات مسدود است.