سوچی | خیره کننده ترین جاذبه گردشگری روسیه

0

وسیه کشوری سردسیره که جاذبه های گردشگری زیاد و عجیبی دارد که از مهمترین آنها میشه به کاخ کرملین و دریاچه بایکال و از همه مهمتر به سوچی اشاره کرد. در ادامه با این شهر توریستی بیشتر آشنا شوید.سوچی یکی از شهر های گردشگری روسیه است که در مرز غربی این کشور قرار گرفته. سوچی که یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری روسیه است و با درازای 1455 کیلومتر، طولانی‌ترین شهر روسیه و اروپا است.این شهر گردشگری در سرزمین کراسنودار است و در کنار دریای سیاه و دامنه های پر برف رشته کوه قفقاز جای دارد. درادامه شرایط آب و هوایی و مکان قراری گیری و اماکن دیدنی روسیه رو برای شما شرح میدهیم …

سوچی

شرایط آب و هوایی

در زمستان این منطقه دارای اب و هوایی معتدل و در تابستان نیز گرم است و به طور کلی دارای اب و هوای نیمه‌ گرمسیری است. یکی از شهرهایی که المپیک زمستانی در آن برگزار شده است و استقبال زیادی همه شده این شهر است و در المپیک 2018 روسیه این شهر یکی از محل های برگزاری مسابقات است. بیشتر توریست های روسیه به این شهر سفر می کنند و به همین دلیل این شهر بزرگ ترین شهر توریستی روسیه است.مروارید دریای سیاه از جمله الغاب که این شهر است. این شهر پایتخت تابستانی روسیه نیز است و گردشگرهای زیادی در تابستان از ان دیده می کنند و این پارک تبدیل به یکی از زیباترین اماکن دیدنی روسیه شده.

سوچی

دیدنی های سوچی

1) کوهستان کراسنایا پولیانا

2) آب گرم ماتسستا

3) بیشه‌ی سرخدار

4) باغ گیاه شناسی

5) پارک ملی سوچی

راه ساحلی و بسیاری مناطق دیدنی و زیبای دیگر که از دیدن آن‌ها لذت خواهید برد و با جاذبه های گردشگری روسیه بیشتر آشنا شوید.

دیدنی های سوچی

مکان قرار گیری سوچی

پارک ملی سوچی در نزدیکی سواحل شمال شرق دریای سیاه قرار دارد. این پارک در سال ۱۹۸۳ احداث شده و اطراف پارک ملی، کوه‌ها، غار‌ها و آبشار‌های زیادی قرار دارند که زیبایی آن را چند برابر کرده است.یکی از موزه های معروف سوچی، موزه‌ی اقوام است که در در پارک ملی ساخته شده است. این پارک از اولین پارک‌های روسیه و از برجسته ترین اماکن دیدنی روسیه است.

سوچی

مسیر دسترسی

سوچی دارای فرودگاه، مترو و وسایل نقلیه عمومی برای جابجایی است ولی اگر با تور به این شهر سفر کنید خیالتان از بابت تهیه بلیط و اسکان راحت است و فقط از مناظر دیدنی سوچی دیدن می کنید.

منبع: همگردی

نظرات مسدود است.