مناطق گردشگری کمیاب | این مکان های کمتر دیده شده اند!

0
مناطق گردشگری زیادی هستند که در بین گردشگران شناخته شده نیستند، و هنوز چندین مقصد گردشگری خلوت زیادی هستند که می توانید برای اولین بار در جمع دوستان و اقوام به آنجا سفر کنید. مناطق گردشگری کمتر شناخته شده ای که سفر به آنها نه تنها لذت بخش و رویایی است، بلکه با ازدحام معمول گردشگران هم روبرو نمی شوید. خیلی از این مناطق گردشگری ناشناخته، چیزی کم از اهداف شلوغ و شناخته شده ندارند. البته برای تنوع هم که شده گردشگران ترجیح می دهند توانید به سراغ این مقاصد بروند و سفری بهتر داشته باشند.

رودخانه ی مصنوعی ایسباخ

موج سواری کردن در این رودخانه برای عاشقان هیجان و رودخانه های طبیعی خروشان، می تواند بسیار لذت بخش باشد. گردشگران ورزشی برای این جا سر و دست می شکنند.
مناطق گردشگری کمتر شناخته برای گردشگران

مرکز باربیکان لندن

در این مرکز، می توانید در پاسیوی سبز گرمسیری بنشیند و چای خوش عطر و طعم انگلیسی را هم نوش جان کنید. در مقصد گردشگری زیبای شهر لندن، می توانید از فضای طبیعی اطراف هم لذت ببرید.
مرکز باربیکان لندن مناطق گردشگری خلوت

ویلت شایر و ماز لانگلیت

اگر شما هم از کسانی هستید که با دیدن فیلم هایی که در یک ماز طبیعی ساخته شده اند لذت برده اید و دوست دارید یکی از آنها را تجربه کنید، ماز لانگلیت در ویلت شایر گزینه خوبی است. این ماز، بزرگترین مارپیچ دنیا است که 3120 متر است و گم شدن در بین بوته های طبیعی آن، چندان هم بد نیست!
ویلت شایر و ماز لانگلیت مناطق گردشگری

برج پترین در پراگ

یکی از دیگر مناطق گردشگری کمتر شناخته شده دیگر، در پایتخت جمهوری چک و شهر پراگ است. در این شهر می توانید سوار یکی از ترن های کابلی پترین هیل بشوید و از مناظر طبیعی لذت ببرید. یا در این مقصد گردشگری، از حضور در باغ های زیبای رز و اسطوخودوس، پیاده روی کنید. بالا رفتن از پترین که شباهت هایی با برج ایفل فرانسه دارد هم لذت بخش خواهد بود، جایی که گردشگران خیلی زیادی هم نمی بینید!
برج پترین در پراگ مقصد گردشگری خلوت

پارک ملی کرکا، دالماشیا کرواسی

برای گردشگران طبیعت و آب، آبشار پارک ملی کرکا در کشور کرواسی می تواند جذاب باشد. این پارک در شهر دالماشیا قرار دارد.
دالماشیا کرواسی

ماز وندوسن در ونکوور کانادا

یک ماز مارپیچ دیگر، این بار در ونکوور کانادا که گردشگران را به سمت خود می کشاند. این ماز در بوتانیکال گاردن این شهر قرار گرفته است.
ماز وندوسن

دریاچه های فری و جزیره ی اسکای

اسکاتلند هم یکی از این مناطق گردشگری ناشناخته را دارد. شنا کردن آب زلال دریاچه های فری که در روستای کاربوست قرار گرفته اند، می تواند حال هر کسی را جا بیاورد!
فری جزیره اسکای

شیراکاواگو ژاپن

این دهکده های زیبا در شمال غربی ژاپن قرار گرفته اند و تمام این روستا در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده اند. معماری انها براساس گاشو زوکوری ساخته شده اند.
شیراکاواگو ژاپن

قلمرو شمالی استرالیا

موریانه ها می توانند آثار باستانی داشته باشند. معمار این صخره های عجیب و حیرت انگیز که در شمال استرالیا می بینید، موریانه هایی هستند که می خواسته اند در این آب و هوای بسیار گرم و خشن، لانه ای خنک داشته باشند!
قلمرو شمالی استرالیا

گودال چشم آبی، سارانده آلبانی

گودال چشم آبی در سارانده هم یکی از زیبایی های طبیعی کشور آلبانی است که عمق بسیار زیادی هم دارد.
گودال چشم آبی، سارانده آلبانی

شمالی ترین نقطه دانمارک یعنی گرنن هم یک مقصد گردشگری خاص به حساب می آید. جایی که آب های اسکاژراک در دریای شمالی به کاتگات متصل می شود.
گرنن دانمارک

غارهای فونگ نها، کوانگ بن ویتنام

یکی از کشورهای آسیای میانه که غارهایی باستانی دارد. این مجموعه غارهای فونگ نها جزو میراث جهانی یونسکو هستند وزیبایی های منحصر به فردی دارند.

دریاچه بوهینج اسلوونی

دریاچه ی بوهینج، کارنیولای بالا اسلوونی

این دریاچه ها هم می توانند برای گردشگران طبیعت که به دنبال مناظر زیبای طبیعی هستند، فوق العاده هیجان انگیز باشند. دریاچه بلد دراسلوونی از این این دریاچه بوهینج شناخته شده تر است، اما مناظر اطراف بوهینج، هر گردشگری را حیرت وا می دارد.
دریاچه ی بوهینج، کارنیولای بالا اسلوونی

آتشفشان فعال رینجانی، لوبوک اندونزی

کوهنوردی در مجمع الجزایر اندونزی در آسیای میانه، می تواند با دیدن آتشفشان فعال رینجانی، کامل شود. برای رفتن به این جا، باید اهل کوهنوردی و راه پیمایی طولانی باشید.
رینجانی اندونزی

دریای گمشده در تنسی

همه مناطق گردشگری حیرت انگیز، روی زمین نیستند. با کرایه کردن یک قایق و رفتن به زیر زمین، می توانید دریاچه ای بزرگ و به مساحت چهار هکتار را ببینید! این دریای گمشده در تنسی به نظر واقعاً برای گردشگران گم شده است و کمتر کسی آن را می شناسد!
دریای گمشده در تنسی

آبشار ماموت، کالیفرنیا

بعد از یک کوه پیمایی و پیاده روی طولانی در کالیفرنیا، می توانید به آبشار ماموت برسید. این منظره طبیعی در کنار بنای طبیعی ملی شیاطین پست پایل قرار گرفته است.
آبشار ماموت، کالیفرنیا

ساحل نارین، اسکاتیش هایلند

ساحل های ماسه ای در بین دیگر ساحل ها، جذابیت های بیشتری دارند. ساحل نارین در اسکاتیش هایلند می تواند یک مقصد گردشگری آرام و راحت باشد. با قدم زدن روی ماسه های کنار دریا، امکان این که یک دلفین را هم تماشا کنید، کم نیست. پس انتظار این موضوع را داشته باشید.
ساحل نارین، اسکاتیش هایلند

صخره ی سمفونی ایروان

صخره سمفونی در ایروان ارمنستان، یک منظره طبیعی دنیا است که به صورت سازه سنگی ایجاد شده است. این صخره در نزدیکی تنگه گارنی قرار دارد.
صخره ی سمفونی ایروان

دره ی سیاه، کلرادو

این هم یک منطقه گردشگری کمتر شناخته شده است که در گانیسن کلرادو قرار دارد. برای گردشگران عاشق صخره نوردی و کوه پیمایی، این جا می تواند بهشت باشد!
دره ی سیاه، کلرادو

پارک ملی کوهستان سیمیِن، امهارا در اتیوپی

یک مقصد گردشگری از آفریقا هم به لیستتان اضافه کنید. طبیعت زیبای پارک ملی کوهستان سیمین در اتیوپی، شما را به شدت مجذوب خواهد کرد! طبیعتی بکر و دست نخورده که برای هر توریستی می تواند شگفت انگیز باشد.
پارک ملی کوهستان سیمیِن، امهارا در اتیوپی

جزیره ی نیسیروس، دودکانیز یونان

بعضی از مناطق گردشگری به این خاطر خلوت هستند که نزدیک شدن به آنها جرات هم می خواهد. دیدن یک آتشفشان، آن هم از نزدیک، هم می تواند هیجان انگیز باشد، هم ترسناک. در جزیره ی نیسیروس یونان، یک دهانه آتشفشان به نام دودکانیز وجود دارد که از سال 1888 دیگر فعال نشده است. برای دیدن یک دهانه آتشفشان واقعی، بد نیست به اینجا سر بزنید!
جزیره ی نیسیروس، دودکانیز یونان

ایالت چای کلوکومالای، هند

شبه جزیره هند با زمین های چای دیدنی اش، می تواند حیرت انگیز باشد. ایالت چای کلوکومالای در ارتفاعی نزدیک به 2438 متر بالاتر از سطح دریا، جایی است که منظره طبیعی چای کاری اش، گردشگران را حیرت زده می کند!
ایالت چای کلوکومالای، هند

شبه جزیره ی بروس، اونتاریو کانادا

در پارک ملی شبه جزیره بروس، یک غار کوچک آبی وجود دارد که زیبایی درون آن، ارزش رفتن به آنجا را دارد. غاری که طبیعی و واقعی بودن، خیلی دور از انتظار به نظر می رسد!
شبه جزیره ی بروس، اونتاریو کانادا

جاده ترانسفاگراشان، رومانی

جاده های پر پیچ و خم، همیشه زیبایی های خود را دارند. از جمله ترانسفاگراشان که در وسط مناظر طبیعی قرار دارد!
جاده ترانسفاگراشان، رومانی

مقبره های لیکیه ای ها، فتحیه ترکیه

کوه های لیکیه ای در ترکیه، یک مقصد گردشگری کمتر شناخته شده دارد. مقبره های درون این کوه، وجود دارند که انسان را به حیرت و تعجب وا می دارد!
مقبره های لیکیه ای ها، فتحیه ترکیه

هتل یخی کبک کانادا

این شهر فرانسوی در شمال کانادا، با سرمای فوق العاده اش، یک هتل موقت یخی هم دارد که به صورت سالیانه ساخته می شود. همه چیز در این هتل از جنس یخ است، اما نسبت به سرمای کشنده بیرون، گرمتر به نظر می رسد!
هتل یخی کبک کانادا

منبع:همگردی

نظرات مسدود است.